Komunie Drukuj

I Komunia Święta to jeden z najważniejszych dni w życiu naszego dziecka. Dlatego warto powierzyć organizacje przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji, aby rodzice mogli poświęcić całą swoją uwagę dziecku. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić przygotowaniem potraw, ich podawaniem i sprzątaniem stołów.
Nasze menu komunijne jest bogate i zróżnicowane i składa się z obiadu, deseru, zakąsek zimnych i kolacji.  Jeśli Państwo chcą poznać dokładnie nasze propozycje kulinarne prosimy o kontakt, celem przesłania całego menu. Zapraszamy też na spotkanie (po wcześniejszym umówieniu się) do naszego lokalu celem prezentacji menu i sal.
Hotel – Restauracja SAGA oprócz kilku dużych sal oferuje wspaniały, duży przestronny ogród, gdzie zwłaszcza najmłodsi mogą się bawić z różne gry i zabawy. Zapewniamy zabawki, piłki, skakanki, kredki i papier do rysowania, szczudła, nagłośnienie itp. Ogród ten jest też wytchnieniem dla dorosłych, do którego mogą wyjść, aby usiąść w cieniu parasola na ławeczkach wśród zieleni.